+371 25937220
Lv
Lv
+371 25937220
Kāzu Organizēšana
Услуги
Портфолио
Контакты
Rus
Lat
+371 25937220
Daudzi domā, ka organizēt kāzas nozīmē vienkārši rezervēt visus nepieciešamos speciālistus.
Viss galvenais darbs sākas pēc tam, kad nepieciešams apvienot visus izvēlētos speciālistus, lai kāzās viņi darbotos saskaņoti kā viens vesels mehānisms.

Tikai šādā gadījumā kāzas Tev kļūs par tiešām patīkamu un īpašu dienu, kuru Tu spēsi izbaudīt.
Lai kāzas notiktu, mēs ar kāzu speciālistiem risinām milzīgu daudzumu organizatorisko un tehnisko momentu. Es kā kāzu organizators esmu Tava advokāta lomā un aizstāvu Tavas un Tavu viesu intereses citu kāzu speciālistu priekšā. Es vienmēr sekoju līdzi tam, lai speciālisti rīkotos nevis tā, kā viņiem ir vieglāk un ērtāk, bet tā, lai būtu ērti jums ar viesiem. Kad līgava patstāvīgi organizē kāzas, daudzas nianses viņa nezina, bet speciālisti arī nejautā vai nesaka priekšā, jo uzskata to par mazsvarīgu.
Es precizēju katru detaļu un apspriežu katru niansi, jo zinu, ka tieši no šādām mazām niansēm arī veidojas kopīgais priekšstats par kāzām.
Piemēram. līgava gandrīz nekad nepaskatīsies uz to, kā izskatās galds kūkas iznešanai. Un pat ja paskatīsies un izrādīsies, ka tam briesmīgs galdauts vai tie ir neskaisti ratiņi, diezvai viņa vedīs citu galdu. Savukārt mēs vedam savu galdu un pieskaņotas krāsas galdautu gandrīz uz katrām kāzām, jo ļoti reti gadās, ka uz vietas ir skaists, normāls galds.
Tieši tāpēc, paskatoties uz kāzām, gandrīz ar 100% precizitāti var noteikt, vai šajās kāzās ir bijis kāzu organizators, vai nē.
Lielākā daļa pāra vēlmju tiek noskaidrotas jau plānošanas procesā un, protams, šie punkti netiek atrakstīti līgumā, taču, kā es jau minēju, mēs nesam atbildību par kāzu organizēšanu kopumā, nevis izpildām atsevišķus uzdevumus, tāpēc mēs esam gatavi realizēt jebkuru Tavu sapni.
Es un mana komanda uzņemas atbildību par kāzu organizēšanu no paša plānošanas sākuma līdz beigām. Tāpēc nevar pateikt, ka mans darbs norobežojas ar vienkāršu pienākumu sarakstu. Katras kāzas ir unikālas un arī uzdevumi katrām kāzām ir ļoti individuāli, piemēram, vienām kāzām bija nepieciešams grafiti mākslinieks un tetovētājs, citām kāzām mēs braucām uz Poliju, lai atvestu dekoru, kura nav Latvijā, trešām kāzām mēs pasūtījām gaisa balonu, uz kura pāris un viesi varēja palidot kāzu vakara laikā, bet citām kāzām mēs izveidojām stūrītu ar trušiem, jo agrāk pārim bija trusītis un viņi gribēja, lai truši būtu par daļu no viņu kāzām.
Taču ja Tev vieglāk uztvert informāciju saraksta veidā, tad te ir mūsu pamata uzdevumi:

 • Kāzu formāta un galvenās idejas noteikšana
 • Svinību vietas un visu nepieciešami kāzu speciālistu izvēle, pārrunas ar viņiem, visu tehnisko detaļu saskaņošana, radušos jautājumu risināšana
 • Pavadīšana visās tikšanās, izvēloties speciālistus un turpmākā darbā ar speciālistiem
 • Pāra vēlmju identificēšana, pasākuma kopējās koncepcijas, stila un krāsu gammas izstrāde
 • Konsultēšana pāra koptēlu izveidē
 • Līgavas atbalsts visā kāzu plānošanas laikā
 • Loģistikas plāna, kopējā dienas plāna, tehniskā dienas plāna sastādīšana, to saskaņošana ar citiem speciālistiem
 • Kāzu tāmes uzturēšana, racionāls budžeta sadalījums, kā arī citas nepieciešamās kāzu dokumentācijas uzturēšana
 • Konsultēšana, izvēloties kāzu ēdienkarti un kokteiļu karti
 • Līgavas/līgavaiņa rīta, ceremonijas, fotosesijas, un vakara programmas plānošana
 • Kāzu dienas koordinēšana: visu kāzu speciālistu kontrole, izvirzīto uzdevumu izpildes kontrole, radušos jautājumu risināšana
Ja Tu jau tagad vēlies sākt savu sapņu kāzu plānošanu, tad ātrāk raksti man, lai pieteiktos uz pirmo tikšanos.
Pieraksties)
Gaidīšu Tavu ziņu!
Сообщение об успешной отправке!