+371 25937220
Lv
Lv
+371 25937220
Услуги
Портфолио
Контакты
Par mums
Ar kāzu organizatoru kā ar labu vīru - jāatrod īstais
Lat
Rus
+371 25937220
Man ir ļoti svarīgi, lai mēs ar Tevi atrastu kopīgu valodu, jo tā ir lielisku kāzu veiksmes atslēga. Tāpēc vēlos Tev nedaudz pastāstīt par sevi un savu komandu, lai Tu varētu saprast, vai mūsu redzējums sakrīt.
Manas vērtības
Godīgums - es vienmēr esmu par godīgām un uzticamām attiecībām starp mums. Kāzu finanšu uzskaiti veicu pārskatāmi, kā arī godīgi izstāstu, kādas detaļas var padarīt kāzas vēl labākas, bet kādas tās var sabojāt un no kā labāk atteikties.

Komanda – kāzas ir vienots mehānisms, taču kopējo konceptu veido daudzas atsevišķas detaļas. Ir ļoti svarīgi zināt kā visas detaļas savienot kopā, lai viss mehānisms darbotos pareizi, tāpēc īpašu uzmanību es pievēršu komandas izvēlei. Tavās kāzās nebūs nejaušu cilvēku, es piedāvāju tikai īstus savas jomas profesionāļus un radu tādus apstākļus, lai visi speciālisti sniegtu vislabāko rezultātu. Tieši par to mūs vērtē ;)

Savstarpēja sapratne – es vienmēr veidoju draudzīgas attiecības mūsu starpā, lai pēc iespējas labāk izprastu Tavas vēlmes un padarītu kāzu plānošanas procesu pēc iespējas ērtāku. Mans mērķis ir dot Tev iespēju atpūsties un izbaudīt kāzu gatavošanas procesu.

Drošība - organizējot kāzas kopā ar mani, Tu nonāksi uzticamās, pieredzējušās un gādīgās rokās, kas padarīs Tavu kāzu dienu par apburošu.

Reputācija - viena no lielākajām vērtībām mūsdienu pasaulē, tāpēc man ļoti rūp mūsu aģentūras reputācija. Tas savukārt dod Tev garantiju, ka, organizējot kāzas ar mani, Tu būsi 100% apmierināta ar rezultātu.
Mēs ar tevi atradīsim
Es vienmēr esmu par godīgumu, tāpēc runāju atklāti – ja nebūs saprašanās vienai ar otru, labs darbs neizdosies. Mēs varam nebūt piemērotas viena otrai, tas nav ne labi, ne slikti, tas ir normāli, mēs vienkārši esam dažādas.
Kvalitāte Tev vienmēr ir pirmajā vietā
Tu esi pieradusi pirkt un saņemt labākās preces un pakalpojumus
Tu uzskati, ka katram jādara savs darbs un esi pārliecināta, ka speciālists ar savu uzdevumu tiks galā daudz labāk
Tu vērtē savu laiku un nevēlies risināt problēmas, kuras Tavā vietā var atrisināt kāds cits
5.
4.
3.
2.
1.
Tu vēlies, lai Tava kāzu diena būtu ideāla un nepiekrīti mazākam
Tu vēlies, lai kāzu dienas beigās pie Tevis pienāktu viesi un pateiktu: “Šīs ir labākās kāzas, kurās esam bijuši!”
Tu vēlies, lai blakus vienmēr būtu cilvēks, kurš ir gatavs uzklausīt visas Tavas kāzu idejas (un svarīgs bonuss – šis cilvēks varētu sniegt profesionālu viedokli attiecībā uz katru ideju)
6.
7.
kopīgu valodu, ja:
Varbūt mēs neesam uz viena viļņa?
Tu pati vēlies kontrolēt visus jautājumus saistībā ar kāzām
Jā, tas ir iespējams gadījumos, ja:
Tev nav īsti svarīgi, kā izskatīsies Tavas kāzas
Tevi nerūp sniegto pakalpojumu kvalitāte
Tu vēlies piesaistīt darbam savās kāzās draugus un radus (sirsnīgs padoms - nedari to. Darbs ar draugiem kāzās nekad nebeidzas labi)
1.
2.
3.
4.
Lai labāk iepazītos, aicinu Tevi uz pirmo tikšanos Tev ērtā formātā – attālināti vai klātienē.
Pieraksties)
Gaidīšu Tavu ziņu!
Сообщение об успешной отправке!